Разлика между версии на „Парацетамол“

редакция без резюме
м (излишен празен ред)
No edit summary
Висока температура, болков синдром с екстеро- и проприорецептивен характер. При главоболие, мигрена, зъбобол, мускулни болки.
 
Начален стадий на [[Грип|грип]].
 
== Фармакокинетика ==
27

редакции