Разлика между версии на „Емил Виячки“

{{xxx-мъниче}} → {{мъниче|xxx}}
м (overlinking)
({{xxx-мъниче}} → {{мъниче|xxx}})
<references/>
 
{{футболист-мъниче|футболист}}
{{Славия (София)-състав}}
 
561 957

редакции