Разлика между версии на „Скот Каан“

17 байта изтрити ,  преди 11 месеца
{{xxx-мъниче}} ... {{zzz-мъниче}} → {{мъниче|xxx|...|zzz}}
({{xxx-мъниче}} → {{мъниче|xxx}})
({{xxx-мъниче}} ... {{zzz-мъниче}} → {{мъниче|xxx|...|zzz}})
* {{imdb name|4790}}
 
{{актьор-мъниче|актьор|американци}}
{{мъниче|американци}}
 
{{СОРТКАТ:Каан, Скот}}
562 580

редакции