Разлика между версии на „Дев Пател“

17 байта изтрити ,  преди 1 година
{{xxx-мъниче}} ... {{zzz-мъниче}} → {{мъниче|xxx|...|zzz}}
({{xxx-мъниче}} → {{мъниче|xxx}})
({{xxx-мъниче}} ... {{zzz-мъниче}} → {{мъниче|xxx|...|zzz}})
* {{imdb name|2353862}}
 
{{актьор-мъниче|актьор|Англия}}
{{мъниче|Англия}}
{{Нормативен контрол}}
{{СОРТКАТ:Пател, Дев}}
562 580

редакции