Разлика между версии на „Шведска крона“

17 байта изтрити ,  преди 5 месеца
{{xxx-мъниче}} ... {{zzz-мъниче}} → {{мъниче|xxx|...|zzz}}
({{xxx-мъниче}} → {{мъниче|xxx}})
({{xxx-мъниче}} ... {{zzz-мъниче}} → {{мъниче|xxx|...|zzz}})
<references />
 
{{мъниче|парична единица|Швеция}}
{{парична единица-мъниче}}
{{Европейски валути}}
{{Евро}}
560 984

редакции