Разлика между версии на „Областни аматьорски футболни групи“

м (Bot: Automated text replacement (-\"([а-яА-Я0-9,\.\–\-\s]*?)\" +„\1“))
* ФК Белица
* Левски (Крупник)
* [[ФК Малеш-Вихрен|Малеш (Микрево)]]
* [[ФК Места 2005 (Хаджидимово)|Места (Хаджидимово)]]
* Миньор (Елешница)
* [[ФК Перун (Кресна)|Перун (Кресна)]]
* Планинец (Годлево)
* Стрела (Вълкосел)
342

редакции