Разлика между версии на „Областни аматьорски футболни групи“

* [[Априлци 2001 (Априлци)]]
* Балкан (Български извор)
* [[ФК Ботев (Луковит)|Ботев (Луковит)]]
* Вежен (Тетевен)
* [[Изгрев (Ябланица)]]
* Озрен (Голям извор)
* Пещера (Галата)
* [[ФК Чавдар (Троян)|Чавдар (Троян)]]
 
== Монтана ==
331

редакции