Разлика между версии на „Потребител беседа:Yasnodark“

/* В архив
(/* В архив)
:@[[Потребител:Yasnodark|Yasnodark]]. Есть кое-что интересное – например „Запорожец отвъд Дунава“ (''«Запорожец за Дунаем»''). Что означает однако заголовок „Евровесна“? --[[Потребител:Elkost|Elkost]] ([[Потребител беседа:Elkost|беседа]]) 07:18, 21 март 2021 (UTC)
:::[[Потребител:Elkost|Elkost]] Здравствуйте! Так называется в укрвики конкурс "CEE_Spring". Тогда буду надеятся на ваше участие, а больше ничего не заинтересовало? К примеру наши личности: по расчётным траекториям Кондратюка советы слетали в космос, а янки также на Луну. Попович - первый певец в космосе. Вороный осуществил первую удачную пересадку внутреннего органа в мире, Стражеско впервые описал симптоматику инфаркта миокарда, едва ли не главной причины смерти в мире. Турчин и Коваленко - тренеры-рекордсмены в своих видах спорта. Крушельницкая пела на равных с Карузо и "Соло мие" - это о ней (хотя она у вас есть) . Пулюй - открыватель неонового излучения и Х-лучей, которые у него украл Рентген и получил за это первую нобелевскую премию по физике. Дрогобыч - творец гелиоцетрической системы мира в Средневековой Европе, учитель Коперника и ректор знаменитого Болонского, борец с чумой, один из первых хирургов и книгопечатников в Европе. Хавкин и Заболотный - победители эпидемий. Книга Оксаны Забужко среди лучших книг 21 века
== Продовження ==
 
Та то мені просто не хотілося при всіх. Я оце думаю: щоб не перебирати на себе вибір книжок, можна дати першим десятьом за кількістю балів по сертифікату на книжки на 100 грн. Плюс сувенірчики. А?</br>
Давайте своє добро ) --[[Потребител:Ата|Ата]] ([[Потребител беседа:Ата|беседа]]) 10:48, 5 ноември 2016 (UTC)
:[[Потребител:Ата|Ата]]По-перше, я хотів відзначити все ж 11 чи 12 перших, а не 10, та це на ваш розсуд (бо все ж 10 - чітка цифра) . Щодо сертифікатів мені не дуже зрозуміло, як виглядатиме його отримання. Наприклад я електронними грошима, так само не користуюся як і електронною поштою. До того ж хотілося, щоб це були саме фантастичні книги і саме книги, а не гроші на книги, бо людина буде гадати, що краще мені б дали гроші на кіно чи на оплата світла. А так дареному коню у зуби не зазирають, гадаю людям буде приємно. Тим більше декого грошові премії можуть і образити, є і такі вікіпедисти, інша справа фантастична книга за фантастичний конкурс - тут логіка залізна. Крім того, якщо купити усі книжки разом, то можна напевно отримати знижку та картку, що зробить дешевшою і цю купівлю, так і майбутню.
:Щоб вам не мучитись вибором, я можу запропонувати свій (Значна частина книжок не має статей в укрвікі, та може з`являться завдяки прочитанню лауреатами):
#Айн Ренд "Атлант розправив плечі"
#Харукі Муракамі "19Q4" (Ден Сіммонс "Гіперіон")
#Рей Бредбері. "Все літо наче день один. 100 оповідань.
#Конні Вілліс "Книга Судного дня"
#Одрі Ніффенеґґер "Дружина мандрівника в часі"
#Мішель Уельбек "Можливість острова" (Роберт Гайнлайн "Чужинець на чужині")
#Філіп Дік "Затьмарення"
#Стівен Кінг "Повна темрява. Без зірок" (Стівен Кінг "Під куполом")
#Петер Хьоґ "Тиша" (Деніел Кіз "Квіти для Елджернона")
#Ричард Метисон "Куди приводять мрії"
----------------
*11 Тадеуш Конвіцький "Малий апокаліпсис"
*12 Ричард Метисон "Я - легенда"
:Відповідно до місць у таблиці (у скобках запасний варіант). Так піде?--[[Потребител:Yasnodark|Yasnodark]] ([[Потребител беседа:Yasnodark|беседа]]) 13:41, 5 ноември 2016 (UTC)
::Можна в принципі без конкретики відносно до чого, запитати в кожного користувача-номера таблиці, чи читав він конкретну книгу, що відповідає йому у цьому списку та не певен. Тоді б у разі позитивних відповідей могли б внести певні корективи. --[[Потребител:Yasnodark|Yasnodark]] ([[Потребител беседа:Yasnodark|беседа]]) 13:41, 5 ноември 2016 (UTC)
, Винничук - также автор евробестселлеров. Долгов и Березовский - в залах славы, Харлан и Билодид - лучшие спортсменки года в своих видах в мире. Марчук в 2007 году попал в список 100 выдающихся гениев современности по версии британской газеты The Daily Telegraph.<ref>{{Cite web|accessdate = 2015-11-18|title = Top 100 living geniuses|url = http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1567544/Top-100-living-geniuses.html|publisher = Telegraph.co.uk}}</ref>. Но он у вас есть. Танцами другой живой легенды - Чапкиса - восхищались Сталин и Сальвадор Дали, Оксана Лынив - известнейшая дирижёрка мира, фильмы "Додому" и "Атлантида" - лауреаты фестивалей. Борис Патон возглавлял академию наук Украины 58 лет, разработал методы сварки сосудов и много чего другого. В обшем надо смотреть, кого и чего нет в вашей вики.--[[Потребител:Yasnodark|Yasnodark]] ([[Потребител беседа:Yasnodark|беседа]]) 14:10, 21 март 2021 (UTC)
 
== Предупреждение ==
Здесь не принято удалять текст на своей странице обсуждения; можете однако его архивировать. Советую архивировать или восстановить удаленный текст, не дожидаясь мер администратора. --[[Потребител:Elkost|Elkost]] ([[Потребител беседа:Elkost|беседа]]) 07:34, 21 март 2021 (UTC)
365

редакции