Разлика между версии на „Статуя на Христос Цар на Вселената (Швебоджин)“

м
Бот: Козметични промени
(gallery: removing File, Image, Файл, Картинка)
м (Бот: Козметични промени)
 
 
{{Портал|Полша}}
 
[[Категория:Паметници в Полша]]
[[Категория:Скулптури|Христос]]