Разлика между версии на „Машината на времето (филм)“

м
replaced: мил. → млн. (2)
м (replaced: мил. → млн. (2))
 
| страна = {{USA}}
| език = [[английски език|английски]]
| бюджет = 80 милмлн. долара<ref name="boxofficemojo1">{{cite web|url=http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=timemachine.htm |title=The Time Machine (2002) |publisher=Box Office Mojo |access-date=2015-10-31}}</ref>
| приходи = 123,7 милмлн. долара<ref name="boxofficemojo1"/>
| предишна_част =
| следваща_част =
40 255

редакции