Разлика между версии на „Плебеи“

м
Робот Добавяне: ja:プレブス, no:Plebeier
м (Робот Промяна: lt:Plebsas)
м (Робот Добавяне: ja:プレブス, no:Plebeier)
[[is:Plebeiar]]
[[it:Plebei]]
[[ja:プレブス]]
[[ka:პლებეები]]
[[ku:Plebs]]
[[lt:Plebsas]]
[[nl:Plebejer]]
[[no:Plebeier]]
[[pl:Plebejusze]]
[[pt:Plebe]]
115 844

редакции