Разлика между версии на „Нилоти“

30 bytes added ,  преди 13 години
м
Робот Добавяне: eo:Nilotoj, no:Niloter
м (Робот Добавяне: it:Nilotici Промяна: vec:Nilotici)
м (Робот Добавяне: eo:Nilotoj, no:Niloter)
[[de:Niloten]]
[[en:Nilotic]]
[[eo:Nilotoj]]
[[es:Nilótico]]
[[fi:Nilootit]]
[[it:Nilotici]]
[[la:Nilotes]]
[[no:Niloter]]
[[pt:Nilotas]]
[[ru:Нилоты]]
27 562

редакции