Разлика между версии на „Марийски език“

м
Чистач Боб
(кат)
м (Чистач Боб)
| район = [[Русия]], [[Марий Ел]], [[Башкортостан]]|
| семцвят = {{Език/Уралски}}
| говорящиговорещи = 600 000
| сем1 = [[Уралски езици|Уралски]]
| ниво = 2
38 183

редакции