Разлика между версии на „Индоевропейски праезик“

м
Робот Промяна: pt:Língua proto-indo-europeia
м (Робот Добавяне: sq:Gjuha Pie)
м (Робот Промяна: pt:Língua proto-indo-europeia)
[[no:Urindoeuropeisk]]
[[pl:Język praindoeuropejski]]
[[pt:Língua proto-indo-européiaeuropeia]]
[[ro:Limba proto-indo-europeană]]
[[ru:Праиндоевропейский язык]]
69 318

редакции