Разлика между версии на „Аракен Патушка“

м
Робот Добавяне: simple:Abraham Patusca da Silveira; козметични промени
м (Робот Добавяне: simple:Abraham Patusca da Silveira; козметични промени)
 
{{DEFAULTSORT:Патушка, Аракен}}
 
[[Категория:Бразилски футболисти]]
 
[[pt:Abraham Patusca da Silveira]]
[[ru:Аракен Патуска]]
[[simple:Abraham Patusca da Silveira]]
128 101

редакции