Разлика между версии на „Египетски лешояд“

м
minibot: Таксо: връзки, получер
м (robot Modifying: he)
м (minibot: Таксо: връзки, получер)
{{Таксо_картинка | [[Картинка:dot.png|270px]] |Египетски лешояд (''Neophron percnopterus'')}}
{{Таксо_класификация_начало}}
{{Таксо_царствоТаксо царство | [[Животни]] | Animalia}}
{{Таксо_типТаксо тип | [[Хордови]] | Chordata}}
{{Таксо_класТаксо клас | [[Птици]] | Aves}}
{{Таксо_разредТаксо разред | [[Щъркелоподобни]] | Ciconiiformes}}
{{Таксо_семействоТаксо семейство | [[Ястребови]] | Accipitridae}}
{{Таксо_родТаксо род | [[Египетски лешояди]] | Neophron}}
{{Таксо_видТаксо вид | '''Египетски лешояд''' | percnopterus}}
{{Таксо_класификация_край}}
{{Таксо_научно_наименование | ''Neophron percnopterus''}}
1004

редакции