Разлика между версии на „Индоевропейски праезик“

м
Робот Промяна: pt:Língua protoindo-europeia
м (Робот Добавяне: ia:Lingua proto-indoeuropee)
м (Робот Промяна: pt:Língua protoindo-europeia)
[[no:Urindoeuropeisk]]
[[pl:Język praindoeuropejski]]
[[pt:Língua proto-indoprotoindo-europeia]]
[[ro:Limba proto-indo-europeană]]
[[ru:Праиндоевропейский язык]]
115 844

редакции