Разлика между версии на „Йоан Драгаш“

3 байта изтрити ,  преди 10 години
м
редакция без резюме
м
м
 
{{пост начало}}
{{пост|[[Деяновци (Драгаши)|Велбъждски деспот]]|неизв.|неизв.|[[Деян (деспот)|ДеянТеодора-Евдокия]]|[[Константин Драгаш]]}}
{{пост край}}
 
26 986

редакции