Разлика между версии на „Победа (област Плевен)“

м
Петко: Актуал. (620 ж.)
м (Петко: Актуал. (619 ж.), форм. шаблон)
м (Петко: Актуал. (620 ж.))
| карта=Karta_Pobeda_2
| област=Плевенска
| население=619620
| население-към=14.06.0513/09/2005
| надм-височина=?
| пощ-код=5873
61 263

редакции