Разлика между версии на „Личност“

м
Робот Добавяне: ro:Persoană, sw:Nafsi, ta:ஆள்
м (Робот Добавяне: scn:Pirsuna)
м (Робот Добавяне: ro:Persoană, sw:Nafsi, ta:ஆள்)
[[pl:Osoba]]
[[pt:Pessoa (filosofia)]]
[[ro:Persoană]]
[[ru:Личность]]
[[scn:Pirsuna]]
[[sk:Jedinec]]
[[sw:Nafsi]]
[[ta:ஆள்]]
[[th:บุคคล]]
[[tl:Pagkatao]]
51 677

редакции