Разлика между версии на „Пекински национален стадион“

м
Робот Промяна: zh:国家体育场
м (Робот Промяна: zh:北京国家体育场)
м (Робот Промяна: zh:国家体育场)
[[uk:Пекінський національний стадіон]]
[[vi:Sân vận động quốc gia Bắc Kinh]]
[[zh:北京国家体育场]]
[[zh-yue:國家體育場]]
129 116

редакции