Разлика между версии на „Уикипедия:Не хапете новодошлите“

м
м (Робот Промяна: zh-yue:Wikipedia:咪嚇新人)
м (Робот Промяна: hu:Wikipédia:Le ne harapd a kezdők fejét!)
[[gl:Wikipedia:Proposta Non trabes aos novatos]]
[[hr:Wikipedija:Molimo budite dobri prema novim suradnicima]]
[[hu:Wikipédia:NeLe harapdne leharapd a kezdők fejét!]]
[[id:Wikipedia:Jangan gigit pengguna baru]]
[[it:Wikipedia:Non mordete i nuovi arrivati]]
20 548

редакции