Разлика между версии на „Георги Солунски“

македонско интервики
(Нова страница: {{Биография инфо | име= Георги Солунски | портрет= | описание= български актьор | роден-дата=[[3 ма...)
 
(македонско интервики)
[[Категория:Български актьори и актриси]]
[[Категория:Македонци по националност]]
[[mk:Георги Солунски]]
225

редакции