Прекмурско наречие: Разлика между версии

м
Робот Изтриване: sv:Prekmurska
м (Робот Изтриване: is:Transmurska, no:Prekmurisk)
м (Робот Изтриване: sv:Prekmurska)
[[sq:Gjuha prekmurske]]
[[sr:Прекомурски језик]]
[[sv:Prekmurska]]
[[szl:Prekmursko godka]]
[[uk:Прекмурська мова]]
130 373

редакции