Сен Пиер: Разлика между версии

м
Робот Добавяне: vi:Saint-Pierre, Saint-Pierre và Miquelon
м (Робот Добавяне: cs:Saint-Pierre)
м (Робот Добавяне: vi:Saint-Pierre, Saint-Pierre và Miquelon)
[[tr:Saint-Pierre, Saint Pierre ve Miquelon]]
[[uk:Сен-П'єр (місто)]]
[[vi:Saint-Pierre, Saint-Pierre và Miquelon]]
[[war:Saint-Pierre, Saint Pierre ngan Miquelon]]
[[yo:Saint-Pierre, Saint Pierre and Miquelon]]
184 109

редакции