Разлика между версии на „Клетва на Хорациите“

м
м (Робот Промяна: hr:Zakletva Horacijeva)
м (Робот Промяна: ka:ჰორაციუსთა ფიცი)
[[it:Il giuramento degli Orazi]]
[[ja:ホラティウス兄弟の誓い]]
[[ka:ჰორაციებისჰორაციუსთა ფიცი]]
[[mk:Заклетвата на Хорациите]]
[[pl:Przysięga Horacjuszy]]
129 163

редакции