Разлика между версии на „Ветрино“

[[Файл:Vetrino-municipality-left.jpg|250px|right|thumb|Сградата на Община Ветрино]]
* [[Община Ветрино]]
* Училище[http://souvetrino.org „ХристоСОУ„Христо Ботев“]
 
== Културни и природни забележителности ==
2

редакции