Либрето: Разлика между версии

м
robot Adding: cs, es, sk
м (robot Adding: no)
м (robot Adding: cs, es, sk)
{{мъниче}}[[Категория:Литература]]
 
[[cs:Libreto]]
[[da:Libretto]]
[[de:Libretto]]
[[en:Libretto]]
[[es:Libreto]]
[[fa:اپرانامه]]
[[fi:Libretto]]
[[pl:Libretto]]
[[ru:Либретто]]
[[sk:Libreto]]
[[sl:Libreto]]
[[sr:Либрето]]
42 926

редакции