Разлика между версии на „Сен Пиер“

м
м (r2.7.1) (Робот Добавяне: sr:Сен Пјер)
м (r2.6.4) (Робот Промяна: sr:Сен Пјер (Свети Пјер и Микелон))
[[ro:Saint-Pierre, Saint Pierre și Miquelon]]
[[ru:Сен-Пьер (Сен-Пьер и Микелон)]]
[[sr:Сен Пјер (Свети Пјер и Микелон)]]
[[sv:Saint-Pierre, Saint-Pierre och Miquelon]]
[[tr:Saint-Pierre, Saint Pierre ve Miquelon]]
183 484

редакции