Разлика между версии на „Франкофон“

м
r2.6.4) (Робот Добавяне: mg:Fikambanana Iraisam-pirenena ny Frankôfônia
м (r2.5.5) (Робот Добавяне: arz, bm, ca, cs, da, de, el, eo, es, eu, fa, fi, fr, gl, gv, hr, id, io, it, ja, ko, ku, lt, lv, mk, ms, nl, no, pl, pt, sk, sl, sr, sv, tr, uk, ur, vi Промяна: ar, en, hu, ru, zh)
м (r2.6.4) (Робот Добавяне: mg:Fikambanana Iraisam-pirenena ny Frankôfônia)
[[lt:Frankofonija]]
[[lv:Frankofonija]]
[[mg:Fikambanana Iraisam-pirenena ny Frankôfônia]]
[[mk:Меѓународна организација на франкофонијата]]
[[ms:La Francophonie]]
183 483

редакции