Разлика между версии на „Хенли он Темз“

м
r2.5.2) (Робот Добавяне: nn:Henley-on-Thames
м (r2.6.3) (Робот Добавяне: simple:Henley-on-Thames)
м (r2.5.2) (Робот Добавяне: nn:Henley-on-Thames)
[[mk:Хенли на Темза]]
[[nl:Henley-on-Thames]]
[[nn:Henley-on-Thames]]
[[pl:Henley-on-Thames]]
[[pt:Henley-on-Thames]]
7526

редакции