Разлика между версии на „Стачка на Гилдията на сценаристите на Америка 2007-2008“

м
r2.7.2) (Робот Промяна: fr:Grève de la Writers Guild of America
м (r2.7.2) (Робот Промяна: fr:Grève de la Writers Guild of America)
[[fa:اعتصاب نویسندگان آمریکایی (۲۰۰۷–۲۰۰۸)]]
[[fi:Käsikirjoittajien lakko 2007–2008]]
[[fr:Grève de la Writers Guild of America (2007-2008)]]
[[he:שביתת איגוד התסריטאים האמריקאי (2008-2007)]]
[[it:Sciopero degli sceneggiatori (2007-2008)]]
129 448

редакции