Разлика между версии на „Патриотичен акт“

м
r2.6.4) (Робот Промяна: fi:Patriot Act
м (r2.7.2) (Робот Промяна: en:Patriot Act)
м (r2.6.4) (Робот Промяна: fi:Patriot Act)
[[es:Ley Patriótica]]
[[fa:لایحه میهن‌دوستی آمریکا]]
[[fi:USA PATRIOTPatriot Act]]
[[fr:USA PATRIOT Act]]
[[hu:Patriot Act]]
182 964

редакции