Разлика между версии на „Патриотичен акт“

м
r2.7.2+) (Робот Промяна: es:Ley USA PATRIOT
м (r2.6.4) (Робот Промяна: fi:Patriot Act)
м (r2.7.2+) (Робот Промяна: es:Ley USA PATRIOT)
[[en:Patriot Act]]
[[eo:USA PATRIOT Act]]
[[es:Ley PatrióticaUSA PATRIOT]]
[[fa:لایحه میهن‌دوستی آمریکا]]
[[fi:Patriot Act]]
182 964

редакции