Разлика между версии на „Зина - принцесата воин“

м
r2.6.4) (Робот Промяна: pt:Xena: A Princesa Guerreira
м (Robot: es:Xena: la princesa guerrera is a good article)
м (r2.6.4) (Робот Промяна: pt:Xena: A Princesa Guerreira)
[[pl:Xena: Wojownicza księżniczka]]
[[pms:Xena: Warrior Princess]]
[[pt:Xena: WarriorA PrincessPrincesa Guerreira]]
[[ro:Xena, Prințesa războinică]]
[[ru:Зена — королева воинов]]
183 483

редакции