Разлика между версии на „Иван Попов (просветен деец)“

м
{{сорткат| -> {{СОРТКАТ:
м ({{сорткат| -> {{СОРТКАТ:)
<div class="references-small"><references /></div>
 
{{сорткат|СОРТКАТ:Попов, Иван}}
[[Категория:Български просветни дейци]]
[[Категория:Поморавски българи]]
108 034

редакции