Антоан-Филип Орлеански: Разлика между версии

м
{{сорткат| -> {{СОРТКАТ:
No edit summary
м ({{сорткат| -> {{СОРТКАТ:)
Антоан-Филип има един незаконен син, наречен Жан-Антоан-Филип Дантен (1797-1858).
 
{{сорткат|СОРТКАТ:Орлеански, Антоан-Филип}}
[[Категория:Орлеани]]
[[Категория:Херцози на Монпансие]]
108 034

редакции