Разлика между версии на „Вестготско кралство“

м
r2.7.2+) (Робот Добавяне: mwl:Visigotia
м (r2.7.1) (Робот Добавяне: eo:Regno Visigota)
м (r2.7.2+) (Робот Добавяне: mwl:Visigotia)
[[la:Hispania Visigothica]]
[[mk:Визиготско кралство]]
[[mwl:Visigotia]]
[[nl:Visigotische rijk]]
[[pl:Hiszpania Wizygotów]]
61 194

редакции