Разлика между версии на „Залцгитер“

м
r2.7.1) (Робот Добавяне: cs:Salzgitter
м (r2.7.2) (Робот Добавяне: eu:Salzgitter)
м (r2.7.1) (Робот Добавяне: cs:Salzgitter)
[[be:Горад Зальцгітэр]]
[[be-x-old:Зальцгітэр]]
[[cs:Salzgitter]]
[[da:Salzgitter]]
[[de:Salzgitter]]
172 015

редакции