Разлика между версии на „Александра Георгиевна“

м
r2.7.2) (Робот Промяна: pl:Aleksandra Gieorgijewna Romanowa
м ({{сорткат| -> {{СОРТКАТ:)
м (r2.7.2) (Робот Промяна: pl:Aleksandra Gieorgijewna Romanowa)
[[mk:Александра (принцеза на Грција)]]
[[nl:Alexandra van Griekenland (1870-1891)]]
[[pl:Aleksandra GieorgiewnaGieorgijewna Romanowa]]
[[pt:Alexandra Georgievna da Grécia e Dinamarca]]
[[ro:Alexandra Georgievna a Greciei]]
27 948

редакции