Разлика между версии на „Порто Алегри“

м
r2.7.2+) (Робот Добавяне: mg:Porto Alegre
м (r2.7.1) (Робот Добавяне: ak:Porto Alegre)
м (r2.7.2+) (Робот Добавяне: mg:Porto Alegre)
[[lt:Porto Alegrė]]
[[lv:Portualegri]]
[[mg:Porto Alegre]]
[[mr:पोर्तू अलेग्री]]
[[ms:Porto Alegre]]
181 895

редакции