Разлика между версии на „Криводол (община)“

м
Робот Добавяне: cv:Криводол общини
м (Премахната редакция 4666984 на 212.104.113.165 (б.))
м (Робот Добавяне: cv:Криводол общини)
[[Категория:Общини в България|Криводол]]
 
[[cv:Криводол общини]]
[[it:Krivodol]]
[[pl:Gmina Kriwodoł]]
94 990

редакции