Разлика между версии на „Афро-азиатски езици“

м
r2.7.2) (Робот Добавяне: io:Afro-Aziana linguaro
м (r2.7.2) (Робот Добавяне: frr:Afro-asiaatisk spriaken)
м (r2.7.2) (Робот Добавяне: io:Afro-Aziana linguaro)
[[id:Rumpun bahasa Afroasiatik]]
[[ilo:Dagiti pagsasao nga Aproasiatika]]
[[io:Afro-Aziana linguaro]]
[[it:Lingue afro-asiatiche]]
[[ja:アフロ・アジア語族]]
11 221

редакции