Либрето: Разлика между версии

м
r2.6.5) (Робот Добавяне: ky:Либретто
м (r2.7.1) (Робот Добавяне: gl:Libreto)
м (r2.6.5) (Робот Добавяне: ky:Либретто)
[[Категория:Литература]]
[[Категория:Театър]]
 
[[vep:Libretto]]
 
[[als:Libretto]]
[[ka:ლიბრეტო]]
[[kk:Либретто]]
[[ky:Либретто]]
[[la:Libellus]]
[[lb:Libretto]]
[[tr:Libretto]]
[[uk:Лібрето]]
[[vep:Libretto]]
[[zh:歌劇劇本]]
2670

редакции