Разлика между версии на „Конуи“

18 bytes added ,  преди 9 години
м
[[Категория:Административно деление на Уелс]]
 
[[de:Conwy (County Borough)]]
[[en:Conwy County Borough]]
[[ca:Conwy]]
[[cy:Conwy (sir)]]
[[de:Conwy (County Borough)]]
[[en:Conwy County Borough]]
[[es:Conwy County Borough]]
[[et:Conwy (tervikomavalitsus)]]
[[eu:Conwy]]
[[it:Conwy (distretto unitario)]]
[[ko:콘위 주]]
[[nl:Conwy (county borough)]]
[[no:Conwy (grevskapsdistrikt)]]
381

редакции