Разлика между версии на „Франсоа Доминик Тусен Лувертюр“

м
r2.7.2) (Робот Добавяне: sl:Toussaint Louverture
м (r2.7.3) (Робот Промяна: it:Toussaint Louverture)
м (r2.7.2) (Робот Добавяне: sl:Toussaint Louverture)
[[ro:Toussaint L'Ouverture]]
[[ru:Туссен-Лувертюр, Франсуа Доминик]]
[[sl:Toussaint Louverture]]
[[sr:Франсоа Доминик Тусен-Лувертир]]
[[sv:François Toussaint l'Ouverture]]
27 948

редакции