Разлика между версии на „Добрият, лошият и злият“

м
r2.7.3) (Робот Добавяне: id:The Good, the Bad and the Ugly
м (r2.7.3) (Робот Добавяне: vec:Il buono, il brutto, il cattivo)
м (r2.7.3) (Робот Добавяне: id:The Good, the Bad and the Ugly)
[[hu:A Jó, a Rossz és a Csúf]]
[[hy:Լավը, վատը, չարը]]
[[id:The Good, the Bad and the Ugly]]
[[io:La bonigo, la brutigo e la ledajo]]
[[it:Il buono, il brutto, il cattivo]]
15 366

редакции