Разлика между версии на „Стан Смит (Американски татко!)“

м
r2.5.4) (Робот: Променяне от it:Stan Smith (American Dad!) на it:Stan Smith (personaggio)
м (r2.5.4) (Робот: Променяне от it:Stan Smith (American Dad!) на it:Stan Smith (personaggio))
[[en:Stan Smith (American Dad!)]]
[[es:Stan Smith (personaje de American Dad)]]
[[it:Stan Smith (American Dad!personaggio)]]
[[pt:Stan Smith (American Dad!)]]
[[ru:Стэн Смит (Американский папаша!)]]
9475

редакции