Разлика между версии на „Франсиско де Кеведо“

м
Робот
(по ен:)
 
м (Робот)
[[de:Francisco de Quevedo y Villegas]]
[[en:Francisco de Quevedo]]
[[es:Francisco de Quevedo]]
[[eo:Francisco de Quevedo]]
[[es:Francisco de Quevedo]]
[[fr:Francisco de Quevedo y Villegas]]
[[gl:Francisco de Quevedo]]
108 034

редакции