Разлика между версии на „Охридско езеро“

м
r2.7.2+) (Робот: Променяне от cs:Ohridské jezero на cs:Ochridské jezero
м (Робот Добавяне: eu:Ohrid aintzira)
м (r2.7.2+) (Робот: Променяне от cs:Ohridské jezero на cs:Ochridské jezero)
[[be:Ахрыдскае возера]]
[[be-x-old:Ахрыдзкае возера]]
[[cs:OhridskéOchridské jezero]]
[[cy:Llyn Ohrid]]
[[da:Ohridsøen]]
182 422

редакции